10 Ocak’ta Bizleri Unutmadılar

  • 11 Ocak 2018
  • 494 kez görüntülendi.
10 Ocak’ta Bizleri Unutmadılar

10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Siyasi partiler STK’lar ve özel eğitim kurumları gazetemiz Günaydın’ı ziyaret ettiler.

Her yıl 10 Ocak günü kutlanan Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nde Niğde yerel medyası misafirlerini ağırladı. Gazetemiz Genel Koordinatörü Uğur Mart ile görüşen misafirler basın hakkında bilgiler alıp bu özel günü tebrik ettiler.

İlk Ziyaret Final Lisesi’nden

10 Ocak Gazeteciler Günü’nün ilk ziyaretçileri Niğde Özel Final lisesi Öğretmen ve öğrencileri oldu. Niğde Özel Final Lisesi Rehber Öğretmeni Fatma İnal beraberinde gazetemize ziyarette bulunan öğrenciler; Zeynel Mutlu, Dilan Şahin, Şehriban Zırh, Buket Çalı, Mehmet Durukan ve Hüsamettin Balcan Gazetemiz Genel Koordinatör Uğur Mart ile sohbet ederek gazetecilik mesleği hakkında merak edilenleri sordular. Sorulara açıklıkla cevap veren Mart, bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getirdi. Niğde Özel Final Lisesi öğrencileri daha sonra Uğur Mart’a çiçek takdim ettiler.

İkinci Ziyaret Saadet Partisi’nin

Gün içerisinde devam eden ziyaretlerin ikincisi ise Saadet Partisi Niğde İl Teşkilatı tarafından gerçekleşti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde sansürün olmadığı, gazetecilerin çok daha iyi şartlarda devlet desteği ile mesleklerini icra etmeleri gerektiğini belirten heyette Saadet Partisi Niğde İl Başkanı Ahmet Binici, Saadet Partisi İl eski Başkanı Nihat Altıparmak ve Parti yöneticisi Nuri Çiçekdal vardı. Heyet sohbetin ardından bu özel günümüzü tebrik ettiler.

CHP Ziyareti

Oldukça yoğun günün temposunda misafirlerimizi ağırlamaya devam ederken Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde İl ve İlçe Teşkilatları da yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaretimize gelerek günümüzü kutladılar. CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, CHP Niğde Merkez İlçe Başkanı Kamil Davarcı ve CHP İl ilçe yöneticileri ile sohbet eden Gazetemiz Genel Koordinatörü Uğur Mart, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek heyete teşekkür etti.

Son Ziyaret AK Parti’den

Gün içerisinde gerçekleşen ziyaretlerin sonuncusu ise AK Parti Niğde il ve ilçe Teşkilatları tarafından gerçekleştirildi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde daha iyi ve güçlü bir yerel basın camiasının Niğde için oldukça faydalı olacağına değinildi. AK Parti Niğde il Başkanı Mahmut Peşin, Ak Parti Niğde Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç’ın yanı sıra İl ve Merkez İlçe Yöneticileri de ziyarette bulundular. Edilen sohbetin ardından “Bu anlamlı günün Niğde yerel basın camiasına kutlu olmasını diliyorum” diyen AK Parti Niğde il Başkanı Mahmut Peşin “Yerel basın için elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.