AK Parti Heyeti Grup Toplantısına Katıldı

  • 14 Şubat 2018
  • 220 kez görüntülendi.
AK Parti Heyeti Grup Toplantısına Katıldı

Niğde Ak Parti Heyeti Ankara’da Meclise giderek grup toplantısına katıldı. Toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarına kulak verdiler.

Her hafta Salı günü gerçekleşen AK Parti Meclis Grup toplantılarının dünkü görüşmelerine Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Niğde Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Elmas, Yeşilgölcük Belediye Başkanımız Sayın Hakkı Şengül, Ak Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin’de Orhanlı Belediye Başkanımız Sayın Erhan Polat, Orhanlı Belde Başkanımız Sayın Murat Kaplan katıldı. Son dönemlerin önemli konularına değinen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “”TBMM 16 Nisan halk oylamasıyla kabul edilen yönetim sistemi değişikliği konusundaki dirayetli tutumuyla önceliğinin millet olduğunu göstererek ayrıca bir takdiri hak etmiştir. Kahraman askerlerimiz sınırlarımız boyunca ve sınırlarımız ötesinde polisimiz jandarmamız sınırlarımızın içinde tarihi bir mücadele yürütürken Meclisimiz de üzerine düşen görevleri yerine getiriyor.

”HİÇ OSMANLI TOKADI YEMEMİŞ OLMAMALARI ÇOK AÇIK”

ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı geldi, şimdi Dışişleri Bakanları da gelecek. Bütün gerçekleri çok açık net önlerine koyacağız. Bu iş hakka hukuka uygun bir şekilde yürümek durumundadır. Eğer yürümezse bunun adı model ortaklık olmaz. Benim 910 bin kilometre sınırım var senin Suriye ile ne sınırın ne alakan var? İlk gelen haberler şu anda 550 milyon dolar civarında parasal destek ama bunun 3 milyar dolara çıkacağına yönelik fiskoslar var. Güya DEAŞ’la mücadele için bölgeye çöreklenen herkes şimdi DEAŞ ile bir olup Türkiye’ye karşı açılan cephede yer alıyor. Suriye ve Irak’taki DEAŞ tiyatrosunun artık sonu gelmiştir. Buradan tüm tarafların artık maskelerini indirip karşımıza çıkmalarını tavsiye ediyoruz. Bizi vururlarsa sert karşılık veririz diyenlerin ömürlerinde hiç Osmanlı tokadı yememiş olmamaları da çok açıktır. Biz elbette onları kasıtlı olarak hedef almayacağız ama hemen yanı başlarında duranlardan başlayarak gördüğümüz her teröristi de imha edeceğiz. İşte o zaman sırtlarını sıvazladıkları teröristlerin yanında olmamaları gerektiğini anlayacaklar” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.