Ak Parti Merkez İlçede Önemli Toplantı

  • 13 Mart 2018
  • 205 kez görüntülendi.
Ak Parti Merkez İlçede Önemli Toplantı

AK Parti Niğde Merkez İlçe Daraltılmış Danışma Meclisi toplantısı AK Parti İl Binasında yapıldı.

AK Parti Niğde Merkez İlçe Daraltılmış Danışma Meclisi toplantısında, AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç, AK Parti Niğde Kadın Kolları İl Başkanı Gülsüm Temur partililere hitaben birer konuşma yaptılar.

Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, AK Parti Niğde Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç, AK Parti Niğde Gençlik Kolları İl Başkanı Mustafa Özdemir, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Gülsüm Temur, Belde Belediye Başkanları, Merkez İlçe Belde Başkanları, Köy,  mahalle temsilcileri ve Partili üyeler katıldılar.
AK Parti Niğde Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç konuşmasına, ‘İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü’nde İstiklal Marşımızın Gazi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabulünün 97’inci yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını Millî şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u, bütün İstiklal kahramanlarımızı ve tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. ‘Allah bu millete bir

daha istiklal marşı yazdırmasın.’ ” diyerek başladı.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Seçim çalışmaları konusuna da değinen KILIÇ, “Bildiğiniz üzere 5 Kasım 2017 de 5’nci Olağan ilçe kongremizi gerçekleştirdik. Kongremiz bir şölen havasında tamamladıktan sonra yeni seçilen yönetim kurulu üyelerimizle çalışmalarımıza başladık. Belde köy ziyaretlerimize başlayarak teşkilatlarımızı ziyaret ettik. Mahalle toplantılarımızı yaparak  her seçmene ulaşıp önümüzdeki seçimlerde yüzde 50+1 oy oranına ulaşmak için gece gündüz demeden çalışmalara başladık.Her hafta Cuma namazımızı bir beldemizde kılıp belde haklımızın sorunlarını dinleyerek yapılması istenen çalışmaları yerinde inceledik. Kurum ziyaretlerimize ve STK ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız neticesinde merkez ilçe üye sayımız 26 bin 381’dir” diye konuştu.

AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, Danışma Meclisi toplantılarındaki amacın Kurumlar ve birimler arasındaki işbirliğini en üst seviyeye çıkartarak birlik, beraberlik içinde yerel ve genel sorunları tahlil ederek çözüme odaklanmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

Göreve geldiklerinden beri gece gündüz çalıştıklarını belirten Peşin, “ Niğdemiz ve ülkemiz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Halkımızın dertlerine göreve geldiğimiz ilk günden itibaren derman olmaya çalışıyoruz” dedi.

Daha sonra karşılıklı soru-cevap şeklinde devam eden toplantı iyi dilek ve temennilerle kapandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.