Bor ‘da Vatandaş Devlet Buluşması

  • 17 Şubat 2017
  • 403 kez görüntülendi.
Bor ‘da Vatandaş  Devlet Buluşması

Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu, Bor Kaymakamı Abdullah Küçük ve Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat’la birlikte Bor esnafını ziyaret ederek sorunları dinledi; sohbet etti.

İlçedeki esnafları ziyaret edip, sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vali Peynircioğlu, esnaflardan görüş ve önerilerini alarak şikâyetleri olup olmadığını sordu.

Gerçekleşen ziyaretlerde huzur ve güven ortamında, Devlet-Vatandaş kucaklaşmasının, hoşgörü temelinde devam edeceğini belirten Vali Peynircioğlu; Devletin her daim vatandaşın yanında olduğunun altını çizerek “Niğde’mizi daha yaşanır bir kent haline getirmek amacıyla vatandaşların görüş ve önerileri, bizler için büyük önem taşımaktadır.”  şeklinde konuştu.

Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Borlu esnaflar ise “Valimizin halkın içinde olması ve bizleri ziyaret etmesinden çok mutlu oluyoruz. Allah Devletimize ve Milletimize zeval vermesin” dediler.

Esnaflara bereketli, bol kazançlar dileyen Vali Peynircioğlu daha sonra  halk pazarını gezerek vatandaşla sohbet etti. (Haber:Kuddusi Arslan)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Facebook
Döviz Bilgileri

DOLAR

Alış: 3,7986

Satış: 3,7994

EURO

Alış: 4,6851

Satış: 4,6875

ALTIN

Alış: 1.042,95

Satış: 1.063,28

BORSA

BİST-100

$11.533

Sizden Gelen Yorumlar