Bor’da Hoş Sohbet Sıcak Bir İkram

  • 20 Aralık 2017
  • 77 kez görüntülendi.
Bor’da Hoş Sohbet Sıcak Bir İkram

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bor İlçe Başkanlığı tarafından her yıl düzenlenen ikram programıyla Bor İlçesinin değişmeyen kış geleneğini bu kışda devam ettirdi.

MHP Bor İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Bor Ülkü Ocakları ve ailelerinin de katıldığı program geçtiğimiz hafta sonu Parti binasında gerçekleştirildi.  Parti üyelerine ve davetlilere adı ve lezzeti Niğde Bor İlçesi ile özdeşen ve geleneksel yemek kültüründe de farklı tadıyla ve sunumuyla yer tutan Arabaşı çorbası ikram edildi. Arabaşı ikramı öncesinde MHP Bor İlçe Başkanı Ahmet Ermiş, MHP İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Tecimer ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Türkiye’nin genel sorunları, il ve ilçede yaşanan gelişmeler görüşüldü.  İlçe Teşkilatının ve ailelerinin yoğun katılım sağladığı programda çorba ikramı, İlçe parti binasında ve Ülkü  Ocaklarında gerçekleştirildi.

Arabaşı çorba ikram program sonrasında birlikte yapılan toplu yemek duası sonrası partililere hitaben kısa bir konuşma yapan MHP Bor İlçe Bakanı Ahmet Ermiş; “Kış mevsiminde Bor ilçemizin damak tatlarından olan Arabaşı çorbası ikramımıza iştirakiniz için teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğimizin devamlılığı ve ilçemizin geleneksel damak tatlarından olan Arabaşı çorbası geleneğini devam ettirdiğimiz içinde mutluyuz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Facebook
Döviz Bilgileri

DOLAR

Alış: 3,7686

Satış: 3,7694

EURO

Alış: 4,6319

Satış: 4,6334

ALTIN

Alış: 1.036,52

Satış: 1.056,73

BORSA

BİST-100

$11.291

Sizden Gelen Yorumlar