Bor’da Tasavvuf Müziği Konseri Verildi

  • 03 Temmuz 2017
  • 453 kez görüntülendi.
Bor’da Tasavvuf Müziği Konseri Verildi

Bor Belediyesi ve Ahmed Kuddusi Vakfı tarafından, Bor Kayabaşı Park’ta konser düzenlendi. Mehmet Kemiksiz ve Enderun Hafızlar Topluluğu ekibinden Tasavvuf Müziği konseri büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Bor Kayabaşı Park’ta düzenlenen konsere Ali Eren Hoca, AK Parti Niğde Milletvekilleri Erdoğan Özegen, Alpaslan Kavaklıoğlu ve eşi, Bor Kaymakamı Abdullah Küçük, Altunhisar Kaymakamı Ercan Kayabaşı ve eşi, Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat ve eşi, Bor İlçe Emniyet Müdürü Adil Öztırak, AK Parti Bor İlçe Başkanı Yavuz Ergun ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Büyük bir beğeniyle dinlenen konsere vatandaşın ilgisi büyük olurken, Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat konser alanında bulunan 7 bin kişilik dinleyiciye bir konuşma gerçekleştirdi.

Başkan Erat konuşmasında katılımlarından dolayı vatandaşlara ve protokole teşekkür ederken, Mehmet Kemiksiz ve ekibini tebrik etti. Erat konuşmasında ayrıca yaz aylarının gelmesiyle birlikte bu tür etkinliklerin devam edeceğini ve ilk olarak 15 Temmuz’da bir program gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.