Hazineye 32,6 Milyon Gelir

  • 05 Ocak 2018
  • 373 kez görüntülendi.
Hazineye 32,6 Milyon Gelir

Niğde Tapu Müdürü İsmail Eren, 2017 yılında Niğde Tapu Müdürlüğünde 32 bin 406 işlem yapılırken bu işlemler karşılığında Hazineye 32 Milyon 673 bin 209 TL gelir aktarıldığını söyledi.

Niğde Tapu müdürlüğü olarak yapılan işlemler ve hazineye aktarılan gelirlerin yanı sıra 4 Milyon TL döner sermaye ücretinin tahsil edildiğini belirten Tapu Müdürü Eren; “ Niğde Tapu Müdürlüğü olarak 2017 yılında toplam 32 bin 406 adet gerçekleştirilmiştir. Bu işlem sayısı geçmiş yıllar dikkate alındığında en fazla işlem sayısıdır. Bu işlemler karşılığında hazineye 21 milyon 673 bin 209 TL gelir aktarılmıştır. Ayrıca yine bu işlemler karşılığında toplam 4 milyon 365 bin TL döner sermaye ücreti tahsil edildiğini belirtti.

Tapu Müdürlüğünde yapılan işlem sayısı dikkate alındığında Niğde Nüfusu kadar vatandaşın müdürlüğü ziyaret ettiğini ifade eden Eren; “Niğde Tapu Müdürlüğü olarak 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilen işlem sayısı dikkate alındığında ilimiz toplam nüfusu kadar vatandaşımızın müdürlüğümüzü yıl içerisinde ziyaret etmiş olduğunu söylemek mümkündür. İşlem sayısı ne kadar artarsa artsın Niğde Tapu Müdürlüğü çalışanları olarak vatandaşlarımızın iş ve işlemleri hızlı, doğru ve vatandaş memnuniyetini ön planda tutarak karşılanmaya devam edeceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.