Masterlerden Anlamlı Turnuva

  • 11 Temmuz 2017
  • 344 kez görüntülendi.
Masterlerden Anlamlı Turnuva

Niğde 51 Masterler Spor Kulubü Derneği Başkanı Atila Tasalı 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü sebebiyle basın açıklamasında bulundu.

Dernek Başkanı Tasalı, darbe gecesi Türk Milleti destan yazarak darbecilere karşı tek vücut olduğunu söyleyerek şunları ekledi: “ 15 Temmuz 2016 gecesi Büyük Türk milleti olarak her bir ferdimiz sokaklara dökülüp darbeci, işgalci hainlere karşı tek vücut durduk.

Kimimiz uzuvlarını, kimimiz ise eşini, evlatlarını kaybetti. Kimimiz kurşun yedi, gazi oldu; kimimiz vurulduğu yerden bile kalkamadan şehit oldu. Hepimiz bir olarak ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kast etmeye çalışanlara gereken en ağır tepki ve cezayı milletçe vererek, bir kez daha tüm dünya ya milletimizin egemen olduğunu gösterdik.” dedi.

Niğde 51 Masterler Spor Kulübü Derneği Başkanı Atila Tasalı, yaptığı açıklamada; “Niğde 51 Masterler Spor Kulübü olarak, Hain darbe girişimi gecesi şehadeti esas sayarak karanlık darbe gecesi aydınlığa çeviren başta hemşerimiz şehit Ömer Halisdemir olmak üzere tüm şehitlerimizin bize bıraktığı aziz hatıralarını yaşatmamız gerekmektedir.

Aziz Şehitlerimize ve Gazilerimize şükranlarımızı sunabilmek adına 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde Niğde ilimizde diğer illerden de gelen spor kulüplerinin katılacağı “Şehit Ömer Halisdemir” İsimli bir futbol turnuvası düzenlemekteyiz. Tüm vatandaşlarımızın da bu anlamlı turnuvaya davet ediyoruz.” Açıklamasında Bulundu. (Haber: Kuddusi ARSLAN)

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.