Niğde Belediyespor Satılıyor mu?

  • 20 Aralık 2017
  • 492 kez görüntülendi.
Niğde Belediyespor Satılıyor mu?

 Sosyal medya üzerinden yayın yapan ve Futbol branşında alt ligler hakkında bilgiler paylaşan “AltLiglerTR” kullanıcı adlı Twitter hesabından yapılan paylaşım bir anda Niğde’nin gündemine oturdu.

Niğde Belediyespor’un son zamanlarda yaşadığı maddi sıkıntılardan dolayı birkaç kez gündeme gelmiş ve satılacağı konuşulmuştu. Zaman zaman bu durum yalanlansa da yada gibiymiş gibi anlatılsa da geçtiğimiz gün sosyal medya hizmeti veren topluluk portalı Twitter üzerinden yapılan bir paylaşım oldukça dikkat çekti. Adeta Niğde’de hem son dönemin en dikkat çeken ve merak edilen konusu haline geldi.

“FRANSADA YAŞAYAN GURBETÇİ TALİP”

İnternette “AltLiglerTR” kullanıcı adlı Twitter spor grubunun sayfası üzerinden yapılan “Fransa’da yaşayan bir Türk iş adamı Niğde Belediyespor’u satın almak için teklifte bulundu. Büyük ihtimalle kulübün yeni sahibi ve Başkanı olacak” paylaşım Niğde kamuoyunda oldukça geniş yer tuttu. Başta Niğde Belediyespor’lu taraftarlar olmak üzere bu konunun ne kadar ciddi olduğunu beklemeye başladı. Yapılan paylaşımın ardından henüz bir doğrulama veya yalanlama gelmez iken paylaşımın gerçekliğini önümüzdeki günlerde göreceğiz. (Haber Merkezi)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.