Niğde’de Huzur Arife-2 Uygulaması

  • 31 Ağustos 2017
  • 495 kez görüntülendi.
Niğde’de Huzur Arife-2 Uygulaması

Niğde İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla mücadele, Terörle Mücadele ve trafik ekipleri tarafından Huzur Arfiye-2 uygulaması yapıldı. Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, 12 noktada yapılan uygulamaları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Niğde Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, “Emniyet Genel Müdürlüğümüzün koordinesinde ilimizde de vatandaşlarımızın kurban bayramını huzur ve güvenli bir şekilde geçirmelerini suç ve suçlularla mücadele kapsamında yürütüyoruz. Şehrin ana artellerinde, umuma açık alanlarda , vatandaşlarımızın yoğun olduğu yerlerde uygulamalarımız devam edecek. Suç ve suçlulara geçit vermeyeceğimizi bu niyetli insanlara bunu işaret olarak almalarıdır. Suç ve suç eğiliminde olan bir takım şahısların asla ve asla müsaade etmeyeceğimizi bunların tepesine bineceğimizi gereğini yapacağını Niğdeli vatandaşlarımız bilmesini istiyorum”dedi.

Kent merkezi, otogar, hayvan pazarı ve vatandaşların yoğun olduğu alışveriş merkezlerinde şüpheli şahısların GBT sorgulaması yapıldı. Kentin farklı cadde ve sokaklarında araçlar durdurularak, araçlar arandı, yolcu ve sürücülerin üst araması yapıldı. Uygulamaya 193 polisin katıldığı bildirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.