Niğde’de Okul Güvenliği Ve Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı

  • 09 Eylül 2017
  • 236 kez görüntülendi.
Niğde’de Okul Güvenliği Ve Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı

Niğde’de okul güvenliği ve uyuşturucu ile mücadele toplantısı düzenlendi.
Niğde İl Kültür ve Turizm müdürlüğünün toplantı salonunda düzelen toplantıya Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar, İl Sağlık Müdürü Dr. Yılmaz Yücel, kurum amirleri, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları katıldı.
Vali Yılmaz Şimşek’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantı Vali Şimşek’in toplantı ile ilgili konuşmasıyla devam etti.
Vali Şimşek yaptığı konuşmada şunları söyledi; ‘‘2017-2018 yılı eğitim ve öğretim yılının açılmasına sayılı günler kaldı. Pazartesi günü ilkokul 1. Sınıf öğrencilerimiz eğitime başlıyor. Bir hafta sonrası ise tüm okullarımız eğitim öğretimine başlamış olacaklar. İlimizde yeni eğitim ve öğretim yılının daha güvenli, daha başarılı ve sağlıklı geçirebilmesi için bu toplantıyı düzenledik. Yeni eğitim ve öğretim yılı için tedbirlerimizi bir hafta öncesinden aldık. Bugünde bu aldığımız tedbirleri sizlerle paylaşmak ve bu tedbirlerin konusunda sizlerin görüşlerini almak, aksayan hususların sizler ile iştişare ederek bu tedbirlere son şeklini vermek için toplantımızı düzenledik. Bu tedbirler eğitimin geleceğine yapılan bir yatırımdır. Çünkü biz çocuklarımızı ve gençlerimizi ne kadar iyi geliştirir, onlara ne kadar güzel bir eğitim verebilirsek geleceğin Türkiyesi de güçlü, büyük ve rehber olacaktır. Bu neden ile eğitim hem ülkemiz için hem de Niğde’miz için en önemli önceliğimizdir. Eğitime yapılan yatırımlar bizim için çok önemlidir.’’ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.