Sağlık Çalışanlarının Sorunlarını Anlatacak

  • 10 Şubat 2017
  • 491 kez görüntülendi.
Sağlık Çalışanlarının Sorunlarını Anlatacak

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Niğde İl Başkanı Ebuzer Doğan, ilçe ilçe gezerek hastane ve sağlık kuruluşlarındaki çalışanların sorunlarını dinliyor.

Ulukışla ve Çamardı ilçelerindeki hastane ve sağlık kuruluşlarını gezen Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Niğde İl Başkanı Ebuzer Doğan, “Ulukışla Devlet Hastanesi, Ulukışla Toplum sağlığı Merkezi, Merkez ve Eminlik 112 ASHİ çalışan ve üyelerimizin sorun talep ve önerilerini dinledik. Kısıtlı imkanlar ve olumsuz fiziki şartlar da görevini yerine getiren üyelerimize kolaylıklar diliyorum. Hastane inşaatının bitirilerek ferah bir mekana kavuşmalarını ve personel eksikliklerinin giderilmesini bekliyoruz. Ulukışla Merkez ASHİ eksiklikleri ve taleplerini de yetkililere iletmek üzere not ettik. İlçede görev yapan tüm arkadaşlarımıza Misafirperverlikleri için teşekkür ederim.” Dedi.

Durmadan Yorulmadan ilk günkü şevkle ve azimle çalışmaya devam ettiklerini belirten Sağlık-Sen İl Başkanı Doğan, Çamardı ilçesindeki ziyareti ile ilgili olarak şunları söyledi; “Çamardı ilçemizde Devlet Hastanesi, Toplum sağlığı Merkezi Aile Sağlığı Merkezimizi ve 112 İstasyonumuzu ziyaret ettik. Talep sorun ve şikayetlerini dinledik. Hastanemizdeki personel sıkıntısı, dinlenme alanları, fiziki şartlar ve diğer sorunları yetkili makamlara çözülmek üzere götüreceğiz ve takipçisi olacağız. Elmalı 3130 ASHİ çalışanı Arkadaşlarınızı da ziyaret ederek memnuniyetlerine şahit olduk. İl içi personel hareketleri ve yer değiştirmeler konusundaki hassasiyet ve temennilerini dinlediğimiz verimli bir gündü. Misafirperverlikleri ve destekleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” (Haber: Kuddusi Arslan)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.