Vali, Sosyal Hizmetler Binasını Gezdi

  • 22 Şubat 2018
  • 152 kez görüntülendi.
Vali, Sosyal Hizmetler Binasını Gezdi

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünü ziyaret ederek; yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek beraberinde Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Adalet Komisyonu Başkanı Osman Soydal, Vali Yardımcıları Ekrem Aylanç ve Cemil Kılınç, İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tataroğlu, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna ile AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin, İlhanlı Mahallesi Hıdırlık Mevkiinde hizmet vermeye başlayan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Hizmet Binasını ziyaret ettiler.

TOPLUM REFAHI

Gerçekleştirilen ziyarette, konuşan Niğde Valisi Yılmaz Şimşek “Aile ve toplum refahını artırmada önemli bir rol üstlenen, engelli, yaşlı, kimsesiz vatandaşlarımıza, şehit ailelerimize ve gazilerimize hizmet veren Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüzün, yeni hizmet binasının tüm Niğde’ye ve Niğdelilere hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bina içerisindeki incelemeleri sırasında personelle de sohbet eden Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Harun Koca’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.