Yeşilay Cemiyeti, Vali’yi Ziyaret Etti

  • 22 Mart 2018
  • 231 kez görüntülendi.
Yeşilay Cemiyeti, Vali’yi Ziyaret Etti

Niğde Yeşilay Cemiyeti üyeleri ile birlikte Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’e ziyarette bulunarak faaliyetleri hakkında bilgiler verdiler.

Türkiye genelinde olduğu gibi Niğde’de Yeşilay cemiyetinin oluşumunda önderlik yapan  Ecz. Selim Gültekin ve Kurucu Dernek Üyesi  Uzm.Dr. Mustafa Kaçmaz, Dr. Ali Elbasan,Müzik Öğretmeni Hayri Yıldız, Mali Müşavir Yahya Dökmetaş, Makine Mühendisi Kemal Gençoğlu, Edebiyat Öğretmeni  Gülhan Çelik,Esnaf Selami Bal ve Bilişim Uzmanı Hüseyin Kamar  üyeleri ile birlikte ilk ziyaretini Niğde Valisi Yılmaz  Şimşek’e gerçekleştirdi.

Ziyarette bir açıklama yapan Niğde Kurucu Dernek Başkanı Ecz. Selim Gültekin “Özellikle son beş yılda, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın duyarlılığı ve desteğiyle bağımlılıkla mücadelede ulusal ve uluslararası düzeyde öncü rol oynayan, en köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olan Türkiye Yeşilay  Niğde şubesini kurucu heyeti olarak Niğde Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek  bey’in ziyaret ettik.İnşallah kısa zamanda dernek binamızı da belirleyerek ilimizde bağımlılıklarla mücadele de farkındalık oluşturacak güzel faaliyetlerde bulunacağız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Niğde valisi Yılmaz Şimşek, gelecek nesilleri madde bağımlılığı ve zararlarıyla ilgili bilinçlendirmek adına Yeşilay’ın yaptığı çalışmaların önemine vurgu yaparak, bu konuda toplumun her kesimine büyük görevlerin düştüğünü belirek, Yeşilay Niğde cemiyeti  kurucu başkanı Selim Gültekin ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Bu içerik korunmaktadır.