Nigdemiz.com
Download Instagram Photos

  • 29 Ağustos 2019
  • 639 kez görüntülendi.

 

Rektör Kar, Ağbal’dan Morfoloji Binasına Destek İstedi

 

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’dan Tıp Fakültesi Morfoloji binasının bu yıl içinde tamamlanması için destek istedi.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar ve Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’a ziyarette bulundular.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı makamında gerçekleşen görüşmede NÖHÜ Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’a, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinin genel durumu, üniversite tarafından yapılan yatırım projelerinin son durumu ve üniversitenin sahip olduğu Ar-Ge altyapısı ile ilgili bilgiler verdi.

Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar görüşmede ayrıca, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji binasının bu yıl içinde tamamlanıp 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında kullanıma açılması için Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’a, Yatırım Hızlandırma Bütçesinden ek ödenek taleplerini de iletti.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal ise ziyaretteki açıklamasında, Tıp Fakültesi Morfoloji binasının yıl içinde tamamlanması adına devlet imkanları dahilinde Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesine yardımcı olacaklarını belirtti.

Ziyaret sonunda NÖHÜ Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’a teşekkür etti.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!