Nigdemiz.com
buy Instagram followers

  • 23 Eylül 2019
  • 443 kez görüntülendi.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Niğde-Tepeköy-Çiftlik yol yapım çalışmalarını yerinde incelediler.

yaklaşık olarak 33.5 kilometre olan yeni yol tamamlandığında Niğde-Çiftlik arasında oldukça kısa ve güvenli bir ulaşım sağlamaya başlayacak.

Bir süredir devam eden 33.5 kilometrelik Niğde-Tepeköy-Çiftlik Yolu’nuın yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, çalışanlarını ve şantiyesini ziyaret ettiler. Alınan bilgiler doğrultusunda projenin her adımını tizilikle takip ettiklerini belirten Vali Şimşek ve Milletvekili Gültekin projenin yüzde 70 oranında tamamlandığını belirtiler.

GÜLTEKİN; ÇOĞU BİTTİ

konu hakkında açıklamada bulunan AK Parti Niğde Milletvekili Gültekin “Vatandaşlarımızın daha güvenli ve konforlu ulaşımları için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Niğde-Tepeköy-Çiftlik Yol yapım çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldık. Yüzde 70 oranında tamamlanan yol çalışmalarının geri kalan kısmını en kısa zamanda tamamlamak için kesintisiz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ÇEVRE KÖYLERDE ZİYARET EDİLDİ

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, yol yapım çalışmalarının ardından bölgede bulunan Merkeze bağlı Taşlıca, Kırkpınar ve Güllüce köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!