Açık Cezaevi Satış Mağazası Açtı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Açık Cezaevi Satış Mağazası Açtı

  • 03 Şubat 2017
  • 2.397 kez görüntülendi.
Açık Cezaevi Satış Mağazası Açtı

Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumun Adana Yolu üzerindeki yerleşim bölgesi içerisinde satış mağazası açtı.

Ak Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu, Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ve Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Seyfullah Öselmiş Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret. Açık Ceza İnfaz Kurumunca hizmete sunulan Satış Mağazasını gezen Milletvekili, Vali, Belediye Başkanı ve Başsavcı mağaza ile ilgili bilgi aldı. Cezaevinde üretilen ürünlerin ve mamullerin satışı yapılacak olan mağaza beğeni gördü.

Milletvekili Kavaklıoğlu, Vali Peynircioğlu, Başkan Akdoğan ve Başsavcı Öselmiş daha sonra Açık Ceza İnfaz Kurumunu mezbahanesi ve üretim kısımlarını gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, “Niğde Valimiz Ertan Peynircioğlu, Belediye Başkanımız Faruk Akdoğan ve Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Seyfullah Öselmiş ile birlikte Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumunca hizmete sunulan Satış Mağazasını gezdik. Mağazanın ilimize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Kavaklıoğlu, “Tarım Açık Cezaevimizin mezbahane ve üretim kısımlarını da gezerek çalışmalar ve yeni projelerle ilgili bilgi aldık.” Şeklinde konuştu.

Gezi ve incelemeler sırasında protokole ikramda bulunuldu. (Haber: Kuddusi Arslan)


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!