Akdoğan’dan YGS’ye Girecek Öğrencilere Mesaj - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Akdoğan’dan YGS’ye Girecek Öğrencilere Mesaj

  • 10 Mart 2017
  • 413 kez görüntülendi.
Akdoğan’dan YGS’ye Girecek Öğrencilere Mesaj

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan 12 Mart Pazar günü yapılacak olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı’na ( YGS) girecek öğrenci ve gençler için bir mesaj yayınlayarak başarı diledi.

Belediye Başkanı Akdoğan üniversiteye geçişte birinci aşama olan YGS’ye girecek öğrenciler için bir mesaj yayınladı. YGS’nin öğrencilerin hayatında dönüm noktalarından biri olduğunu vurgulayan Akdoğan, “Geleceğin teminatı olan gençlerimiz ve öğrencilerimizin eğitim hayatlarının önemli aşamalarından biri YGS’dir. Sınava girecek adaylarımızın YGS’yi bir engel değil basamak olarak görmelerini diliyorum.  Hepimizin isteği öğrencilerimizin eğitimlerine mutlu olacakları bir üniversitede devam etmeleridir.” Dedi.

Mesajında eğitimin ve eğitimli bir neslin önemine vurgu yapan Akdoğan  “Çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmak için ülkemizin eğitimli, kendini yetiştirmiş bir nesle ihtiyacı vardır. Çünkü günümüzde eğitim ülkelerin gelişmesinde önemli faktörlerdendir. Bu konuda da yarınlarımız olan gençlerimize güvenimiz ve inancımız tamdır. Ben bu düşüncelerle büyük emekler sarf ederek, azim ve çabayla bu sınava hazırlanan tüm öğrencilerimiz ve gençlerimize başarılar diler, sınava hazırlanmaları aşamasında büyük emekleri olan aileleri ve öğretmenlerine de teşekkür ederim’’ şeklinde konuştu. (Haber : Derya Demircan)


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!