Akşener: “Niğde’den Vekil Çıkarıyoruz” - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Akşener: “Niğde’den Vekil Çıkarıyoruz”

  • 04 Haziran 2018
  • 1.612 kez görüntülendi.
Akşener: “Niğde’den Vekil Çıkarıyoruz”

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener yaptığı açıklama ile Niğde’de de iddialı olduklarını Niğde’den Milletvekili çıkaracaklarını söyledi.

Önceki gün gazetecilerin sorularına cevap veren İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, 24 Haziran Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için önemli açıklamalrda bulunurken Niğde’yide işaret ederek “O güzel şehrimizin güzel insanları Niğde’den Milletvekili çıkaracak” dedi.

CİDDİ OY GELECEK

Açıklamasında genel konulara da değinen Akşener, Erdoğan’ın oylarından kendisine kayma olduğunu belirterek, “Erdoğan’a oy verenlerin üçte biri artık onun yorgun olduğuna kanaat ediyor. Adalet ve Kalkınma Partisi’nden bize ciddi oy gelecek. Bunu şuan ki iktidarın güçlü olduklarını söyledikleri illerden Vekil çıkardığımızda daha net göreceksiniz” dedi.

AKŞENER “ONLAR BİLE ŞAŞIRACAK”

İYİ Parti lideri gündeme dair şu değerlendirmeleri yaptı:”Diyarbakır, Muş, Bingöl, Aksaray, Karaman, Kırşehir, Niğde, Nevşehir, Çorum, Kırıkkale, Çankırı ve Amasya’dan milletvekili çıkartacağız ve meclis’te aritmetik değişecek. Millet İttifakı çoğunluğu alıyor, Meclis’te 301’i bulacağız. Bu güçle en kısa sürede parlamenter demokrasiye döneceğiz.”


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!