Akşener Üçüncü Kez Niğde’ye Geliyor - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Akşener Üçüncü Kez Niğde’ye Geliyor

  • 31 Mayıs 2018
  • 1.992 kez görüntülendi.
Akşener Üçüncü Kez Niğde’ye Geliyor

İYİ Parti 27. Dönem Niğde Milletvekili adayları 24 Haziran Genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi çalışmalarına hız verirken Meral Akşener’in yeniden Niğde’ye geleceğini belirttiler. Adaylar ayrıca konuşmalarında İYİ Parti İktidarında çiftçinin zirai borç faizleri silineceğini söylediler.

İYİ Parti 27. Dönem Niğde Milletvekili adayları Vedat Bayram, Bekir Yıldız, Döndü Gökmen, Genel Merkez Danışma Kurulu Üyesi Mümin İnan, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Kürşad Akdemir ve Hasaköy halkının katılımlarıyla gerçekleşen programda, Vedat Bayram Cumhurbaşkanı adayı Akşener’in şeçim bildirgesiyle ilgili açıklamalar yaptı.

AKŞENER 18 HAZİRANDA YENİDEN NİĞDE’DE

Milletvekili Adayı İYİ Partili Vedat Bayram “Saygıdeğer Hasaköy halkı Meral hanımın sizlere selamını getirdim. Sizlerin sorunlarıyla ilgili sorunlarınıza çözümü çok yakında 18 Haziran 2018 Pazartesi günü yani Ramazan bayramının hemen ertesinde Niğde Ömer Halisdemir Meydanında büyük mitingde açıklayacak” dedi.

BELEDİYESPOR SÖZÜ

Konu hakkında açıklama yapan ve ziyaretlerde konuşan Vedat Bayram Merkeze Bağlı Hasaköy’de kalabalığa hitab etti. Burada açıklama yapan Vedat Bayram, “Hasaköy halkının spor faaliyetlerini sevdiğini ve özellikle futbola olan sevgisini biliyorum. Sadece Hasaköy değil Niğde halkının tek takımı olan Belediyespor’un Altınordu’ya satılmasından büyük üzüntü duyuyorum. Sizlere Vedat Bayram sözü seçildiğim takdir de ilk işim Belediye sporu geri almak ve güzel bir akıllı şehir stadyumu yaptırmak olacaktır.

UN PEŞİNDE MİSİNİZ? ÜN PEŞİNDE Mİ ?

Bizler İYİ parti olarak un peşindeyiz bu nedenden ötürü , Niğdelinin ürettiği patates ununun ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz o nedenle patates unu üretimi artacak ve buna bağlı değer kazanacak çiftçi mutlu olacak bununla birlikte patates anaç tohumları çiftçiye direkt devlet tarafından verilecek aracılar ortadan kalkacaktır.

ECEMİŞ NİĞDE’YE GELECEK

Ecemişin o berrak ve temiz suyu şehrimizin içme suyu olarak halka sunulacaktır.

ÇİFTÇİNİN ZİRAİ BORÇ FAİZLERİ SİLİNECEK!

Çiftçilerimizin zirai nedenlerden dolayı borçlarının faizleri silinip ana para ile birlikte tekrar yapılandırılacaktır.  Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde hububat fiyatları açıklanmamasından dolayı İç Anadolu da ucuza satılan hububat sorununu ortadan kaldıracağız.

KUYU SONDAJI RUHSATI KALDIRILACAKTIR!

Sulama problemi çeken çiftçilerimiz kuyu sondajı atabilmek için türlü yerlerden ruhsat işlemleri için maddi bedeller ödüyor. Mağduriyet yaşatılmaması adına kuyu sondajı ruhsatını kaldıracağız ve sulama faaliyetinde kullanılan elektrikte çiftçiye indirim yapacağız” diye konuştu.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!