Alim Başkan NESOB'u Resmen Devraldı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Alim Başkan NESOB’u Resmen Devraldı

  • 17 Mayıs 2018
  • 268 kez görüntülendi.
Alim Başkan NESOB’u Resmen Devraldı

Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (NESOB) yeni başkanı Alim Yeşil, Erdoğan Aykinden koltuğu devraldı.

Niğde’de geçtiğimiz günlerde Niğde Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Murat Zeren Ek Hizmet Binasında düzenlenen seçimde 193 oyun 102’i alarak NESOB’un yeni başkanı Alim Yeşil İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldıktan sonra görevi eski başkan Erdoğan Aykinden, teslim aldı.
Niğde Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Murat Zeren Ek Hizmet Binasında düzenlenen devir teslim töreninde konuşan eski başkan Erdoğan Aykin, dört yıldır aldığı sancağı layık olduğu yere getirildiğini söyledi.

BİRLİĞİMİZİ LAYIK OLDUĞU YERE GETİRDİK
devir teslim töreninde bir veda konuşması yapan Erdoğan Aykin, “2014 Yılında Allah bizi buraya gelmemizi nasip etti,başkan olduk. Başkan olduğumuz günden beri toplam 4 yılda cenabı Allahtan tek bir şey istedim. Doğru olan ne ise bana onu göster benim mevkide, makamda, parada, pulda bozma şaşırtma dedim ve 4 yılda aldığım bayrağı sancağı en iyi şekilde layık olduğu yere getirdik. Bu başarıyı yönetim kurulu ve ekibimle beraber başardık” dedi.

ŞİMDİ NESOB’U YUKARILARA TAŞIYACAĞIZ
Bu memlekette esnaf teşkilatlarının birilerinin geçim kaynağının olmadığını, esnaf teşkilatlarının ne iş yaptığını, nasıl çalıştığını önümüzdeki süreçte göstereceklerini dile getiren yeni başkan Alim Yeşil, ”Başkanımıza vermiş olduğu hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Erdoğan başkanımız bizim kalbimizin başkanı, onursal başkanımız. Bundan sonrada onursal başkanımız olarak bizlerin yanında. Başkanımızın vermiş olduğu hizmetler ortada. Başkanım bu binaya olduğu gibi sahip çıktı. Kendisinden Allah razı olsun. Bizlerde Allah nasip ederse aldığımız bu bayrağı bir metre daha göklere nasıl çıkarırız onun hesabını yapacağız. Başkanımla, ekibimizle ve arkadaşlarımızla el ele vereceğiz. 26 Oda başkanlarımızın hepsi bizim başkanımız. Birlik beraberlik içinde kol kola gideceğiz.” diye konuştu.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!