Anlam Okulları’nda Değerlendirme Toplantısı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Anlam Okulları’nda Değerlendirme Toplantısı

  • 13 Nisan 2018
  • 308 kez görüntülendi.
Anlam Okulları’nda Değerlendirme Toplantısı

Niğde Bor İlçe Kaymakamı Bekir Sıtkı Dağ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Celalettin ÖZÜDOĞRU 13/04/2018 Cuma günü Özel Niğde Anlam Okullarını ziyaret ederek okulun eğitim öğretim faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Eğitim öğretim faaliyetlerine verdiği önemle tanınan Bor Kaymakamı Bekir Sıtkı Dağ, okul öğretmenleriyle de bir toplantı yaparak toplumun öğretmenlerden beklentileri konusunda açıklamalarda bulundu. Öğrencilerin yetiştirilmesinde akademik başarının yanında öğrencilerin doğuştan getirdikleri kişisel yeteneklerinin öne çıkarılmasının önemini ifade ederek, “Öğrencilerin sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal yeteneklerinin keşfi ve geliştirilmesi öğrencilerin ilgi alanlarında başarıyı tatmalarına, bir şeyleri yapabilme duygusunu yaşamalarına dolayısıyla kendisiyle ve çevresiyle barışık öz güveni gelişmiş insanların yetiştirilmesini sağlayacaktır” dedi.

Öğretmenlerle yapılan toplantının ardından son sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Kaymakam Bekir Sıtkı Dağ, girmiş olduğu sınıflarda öğrencilerin geleceğe ilişkin hedefleri konusundaki açıklamalarından duyduğu memnuniyetini dile getirdi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!