“Anlamlı” Bir Yılsonu Etkinliği Oldu - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

“Anlamlı” Bir Yılsonu Etkinliği Oldu

  • 08 Mayıs 2018
  • 278 kez görüntülendi.
“Anlamlı” Bir Yılsonu Etkinliği Oldu

Niğde Özel Anlam Okulları’nda Yılsonu Gösterisi Ve Mezuniyet Programı düzenlendi. Program oldukça renkli geçti.

Özel Niğde Anlam Okulları geçtiğimiz gün, muhteşem bir yılsonu gösterisi ve mezuniyet programı ile anlamlı bir etkinliğe daha imza attı. Anlam Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yürekli Bey’in açılış konuşmasıyla başlayan program Niğde Anlam Okulları Kurucu Temsilcisi Serkan Gedik Bey ve Okul Müdürü İbrahim Yiğit Bey’in konuşmalarıyla devam etti.

Anlam Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yürekli Bey konuşmasında şu açıklamalarda bulundu: “ Sevgili gençler, kıymetli veliler, kurucuları eğitimci olan Anlam Okulları, anne ve babaların çocukları için, Her şeyden önce çocuğum iyi bir insan olsun! Güçlü olsun, yaşamın zorluklarıyla mücadele edebilsin, derslerinde ve sınavlarda başarılı olsun ve çağın donanımlarına sahip bir birey olarak toplumda yer bulsun. Vizyon sahibi, lider kişilikli olsun gibi ortak arzularına cevap vermek için var gücüyle çalışıyor. Biz eğitimciler, anne babaların kaygılarını paylaşıyor, çocuklarını emanet biliyor, taşıdığımız sorumluk gereği bütün bu istekleri karşılamaya çalışıyoruz. Bütün sorularınızın tek yanıtı, Anlam Okulları olsun diye çabalıyoruz.

EMİN VE DOĞRU ADIMLARLA

Anlam Okulları’ndan mezun öğrenciler, toplumda, belli nitelikleriyle hemen fark edilir. Yüksek sorumluluk duygusuyla Atatürk’ün gösterdiği bilim ve akıl yolunda ilerlemiş, bilimsel çalışmalarıyla konuşulan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş değerlerine sahip çıkan, ulusal değerlerimizi özümlemiş, sanat ve sporla uğraşan, aklı ve vicdanı özgür, özgüven sahibi, iletişimi güçlü, yaratıcı ve girişimci bireylerdir onlar. Anlam Okulları’ndaki aile ortamlarında öğrenciler, ev dönüşünü, mutluluk ve coşkuya dönüştürüyor, geleceğe emin ve doğru adımlarla ilerliyorlar. Mutluluk, barış ve başarı dolu yarınlara birlikte yürüyelim.Saygı ve sevgilerle…’’

MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİ OLAN BİREYLER

Adem Yürekli’den sonra söz alan Niğde Anlam Okulları Kurucu Temsilcisi Serkan Gedik Bey ise konuşmasında şu konulara değindi: “Vizyonumuz; Akla ilk gelen özel okul olmak. Misyonumuz; Geçmişiyle geleceği arasında köprü kurabilen, kendini ifade edebilen, öz güven sahibi, Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkan, milli ve manevi değerleri olan bir nesil yetiştirmektir. Bu misyonu sonuna kadar savunacağız inşallah. Anlam Okulları artık kabuğunu kırdı Niğde’ de yanan bu meşale Türkiye’nin her yerine yayılacak. Sizlere 2017-2018 Eğitim-Öğretim Dönemi başlarken vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmenin  sevincini yaşamaktayız.”

DOLU DOLU ETKİNLİKLER

Ayrıca yılsonu gösterisi ve mezuniyet programında Anlam Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Aksoy Bey ve Niğde Anlam Okulları kurucularından Ahmet Ünaloğlu’da yer aldılar. Programda öğrenciler harika performansları ile izleyicilerden büyük bir takdir topladı. Programda öğrenciler tarafından çekilen kısa filmler, gitar grubu, ritim grubu, tiyatro gösterisi, Grease müzikali, zumba gösterisi, şiir dinletisi ve öğretmenler korosu ve nihayetinde mezun olan öğrencilerin kep atma töreni vardı.

Harika bir geceye imza atan öğrenciler ve programı organize eden öğretmenler bu muhteşem etkinlikte onları yalnız bırakmayan velilerden büyük bir destek alarak kapanışa anlam kattılar.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!