Nigdemiz.com
buy Instagram followers

Arzum Akademi 12 Ekim’de Açılıyor

  • 03 Ekim 2019
  • 889 kez görüntülendi.
Arzum Akademi 12 Ekim’de Açılıyor

Çocuklara en verimli şekilde ulaşabilmeyi amaçladığını belirten Arzu Bademli, yeni kurulan ARZUM Akademi’de Niğde’de bir ilk olan Çift Dil ve Montessori Eğitimleri verdiklerini söyledi.

MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİMİ

Yıllar içerisinde hem kişisel, hem de mesleki gelişimi için birçok eğitime katıldığına vurgu yapan Arzu Bademli, amacının hizmet sunduğu çocuklara en verimli şekilde ulaşabilmek olduğunun altını çizdi.

DÜNYALARA DEĞER MUTLULUK

“Çünkü bir çocuğun hayatında olumlu iz bırakmak dünyalara değer bir mutluluktur” diyen Arzu Bademli; eğitim sisteminde yaşanan birçok sıkıntıyı, eksikliği çocuklara yansıtmadan en yüksek düzeyde yarar sağlamak için çalışmaya devam edeceğini belirtti.

NİĞDE’DE İLK MONTESSORİ EĞİTİMİ

Çok sayıda akademik çalışmaya imza atan Niğde’ye ilk Montessori eğitimini getiren ve Çift Dil Eğitimini uygulayan Arzum Akademi Eğitim Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde açılan Özel Arzum Akademi Gündüz Bakımevi idareci ve öğretmenleri,  Niğde Valisi Yılmaz Şimşek‘i makamında ziyaret ederek okul açılısı izin davetinde bulundu.

AÇILIŞ 12 EKİM SAAT: 12.30’DA

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek‘in katılımı ile Arzum Akademi Eğitim Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde açılan Özel Arzum Akademi Gündüz Bakımevi’nin açılışı 12 Ekim Cumartesi günü saat 12.30’da gerçekleştirileceğini ifade eden Arzu Bademli, düzenledikleri açılışa tüm halkımızı davet etti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!