Nigdemiz.com
buy Instagram followers

Başkan Özdemir Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

  • 06 Ağustos 2019
  • 533 kez görüntülendi.
Başkan Özdemir Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir şehir genelinde yapımı devam eden çalışmaları takip ederek bilgi aldı.

Daha modern ve yaşanabilir bir şehir oluşturmanın gayreti içerisinde belediye hizmetlerini kesintisiz devam ettiren Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, yapımı tamamlanan ve devam eden çalışmaları yakından takip ederek, birim müdürlerinden çalışmalar hakkında bilgi almaya özen gösteriyor.

Çalışmaları kapsamında Efendibey Mahallesi Kentsel Dönüşüm alanında incelemelerde bulunan Başkan Özdemir,YeşilburçCaddesi İnönü Mahallesi kavşağına da geçerek Belediye Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmaları incelemede bulundu. Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de yer aldığı incelemede Başkan Özdemir talimatlar vererek çalışmaların vatandaşın hizmetine hızlıca sunulması gerektiğini belirtti.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Şehrimizde hemşehrilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri programlı bir şekilde gerçekleştirmenin gayreti içerisindeyiz. diyarbakır escort Vatandaşlarımızın refahı ve daha yaşanabilir bir Niğde oluşturmak için ilimiz genelinde gerçekleşen belediye hizmetlerimizin takipçisiyiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!