Başkan Özkan: Eğitim ve Öğretim Gelecek İçin Önemli - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Başkan Özkan: Eğitim ve Öğretim Gelecek İçin Önemli

  • 17 Eylül 2018
  • 155 kez görüntülendi.
Başkan Özkan: Eğitim ve Öğretim Gelecek İçin Önemli

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan 2018- 2019 Eğitim öğretim döneminin başlaması ve “İlköğretim Haftası” nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Belediye Başkanı Rifat Özkan, öğrencilerin yeni bir eğitim-öğretim dönemine başlamanın heyecanı içinde olduğunu ifade ederek; “Yeni eğitim ve öğretim yılının eğitim camiası başta olmak üzere ilimize ve tüm ülkemize hayırlı olması diliyorum” diye belirtti. Başkan Özkan; “Eğitim; ailede başlar, okulda gelişir ve toplumda olgunlaşır. Eğitime ve dolayısıyla insana yapılan yatırım, güçlü, mutlu ve parlak bir geleceğin kurucusu olacak, ülkemizin çağdaş dünyayla bütünleşme çabalarına hız kazandıracaktır. Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güven içerisinde yaşamak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak ancak bilinçli, birikimli ve donanımlı bir eğitim ve öğretimle mümkün olabilir.

Çocuklarımızın vatanına, milletine, bayrağına ve inançlarına bağlı olarak yetiştirilmesinde kıymetli ailelerimiz kadar eğitim sistemimizin ve öğretmenlerimizin de önemi büyüktür. Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve aileleri başta olmak üzere tüm eğitim camiamıza en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyorum”dedi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!