Başkan Özkan, Öğrenci ve Öğretmenleri Tebrik Etti - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Başkan Özkan, Öğrenci ve Öğretmenleri Tebrik Etti

  • 18 Eylül 2018
  • 179 kez görüntülendi.
Başkan Özkan, Öğrenci ve Öğretmenleri Tebrik Etti

Başkan Özkan Şehit Varol Tosun İlköğretim Okulu’nda ki programa katıldı.

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması ve İlköğretim Haftası nedeniyle Şehit Varol Tosun İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programa katıldı.

Programa Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Belediye Başkanı Rifat Özkan, İl Jandarma Komutanı Garip Gümüş, İl genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna, Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar, oda başkanları, kurum müdürleri ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bir konuşma yapan Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Tatil bitti, eğitim ve öğretim sezonu başladı. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize baktığımız zaman iyi bir enerji görüyorum. Yaptığımız işlerin daha da iyisini yapacağımızdan hiçbir şüphemiz yok. Çünkü Mustafa Kemal Atatürk muasır medeniyetlerin daha ileri seviyesini gösterdiğinde bu seviyelere dünya ülkeleri koşarak giderken bizim arkada kalmamız mümkün değil. Daha çok koşarak dünya ve bölge konjektörünü, özellikle bugünleri de düşünerek daha çok çalışmaya ihtiyacımız var. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin bu eğitim sezonunu daha başarıyla geçireceklerinden umutluyuz. Eğitim ve öğretim sezonumuzun tekrar hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Başkan Özkan protokol üyeleriyle birlikte okulu gezerek öğrencilere iyi dersler temennisinde bulundu.

Şehit Varol Tosun İlköğretim Okulu’ndaki programın ardından Başkan Özkan diğer okullara da ziyaretler gerçekleştirdi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!