Başkan Özkan’dan Gazeteciler Günü Mesajı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Başkan Özkan’dan Gazeteciler Günü Mesajı

  • 22 Ekim 2018
  • 109 kez görüntülendi.
Başkan Özkan’dan Gazeteciler Günü Mesajı

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla yazılı bir açıklamada bulunan Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, basın çalışanlarının gününü kutlayarak, gerçekleri yansıtan tüm basın çalışanlarına başarılar diledi.

Basın mensubu olmanın önemine dikkat çeken Belediye Başkanı Rifat Özkan, “Niğde’de her katıldığımız programda bir kare fotoğraf çekme, yaşanan tüm olayları acısıyla tatlısıyla gerçek manada kamu oyuna duyurma gayretinde olan, belediyeniz çalışmalarını halkımıza gerçek manasıyla sunan tüm basın çalışanlarının gününü kutluyor, emeklerine sağlık diyorum” ifadelerine yer verdi.

Belediye Başkanı Rifat Özkan “Gerçek gazeteci, toplum yararını gözeten ve koruyandır. Bu duygu ve düşüncelerle; Niğde’mizin değerli basın mensupları başta olmak üzere, ülkemizin menfaatleri, milletimizin çıkarları doğrultusunda gerçekleri yansıtan, topluma gerçek bilgiyi sunan tüm gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlar, kendilerine başarılarla dolu bir hayat dilerim” şeklinde konuştu.

Yerel basın mensuplarıyla her zaman fırsat buldukça bir araya geldiğini ifade eden Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Şehrimizde faaliyette bulunan yaygın ve yerel basın mensuplarının, gazete, dergi, radyo, internet ve televizyonlar ile ulusal ajansların temsilcilerine çalışma hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!