Başkanlardan Gürer ve Kılavuz’a Anlamlı Ziyaret - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Başkanlardan Gürer ve Kılavuz’a Anlamlı Ziyaret

  • 19 Temmuz 2018
  • 363 kez görüntülendi.
Başkanlardan Gürer ve Kılavuz’a Anlamlı Ziyaret

Niğde’nin CHP’li Belediye Başkanları Ankara’ya giderek hem CHP Niğde Milletvekili Gürer’i hem de MHP Mersin Milletvekili Kılavuz’u ziyaret ettiler.

Ankara’da bir dizi ziyarette ve temasta bulunan ve Bozköy Belediye Başkanı Yalçın Tekeli, Yeşilgölcük Belediye Başkanı Ramazan Tuncay, Azatlı Belediye Başkanı Şahin Polat, Aktaş Belediye Başkanı Yaşar Çamur ve Yıldıztepe Belediye Başkanı Metin Akgümüş gibi isimlerden oluşan heyet ilk önce CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer’i ziyaret ettiler. Bir süre sohbet ettikten sonra Gürer’i ikinci döneminde de tebrik eden heyet çalışmalarında başarılar diledi.

ÖZGÜR ÖZEL’E ZİYARET

Heyet daha sonra CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer ile birlikte CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel’i de ziyaret ederek yeni dönemde başarı dilediler.

NİĞDE’NİN EVLADI KILAVUZ’A HAYIRLI OLSUN

Niğde’nin Belediye başkanlarından oluşan heyet daha sonra Niğde’nin evladı olan MHP Mersin Milletvekili seçilerek meclise giren Ülkü ocakalrı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’a da anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Bu ziyaretin siyaset üstü bir anlam taşıdığına da değinen heyet, Kılavuz’a yeni görevinde ve meclis çalışmalarında başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!