BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNDE - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNDE

  • 15 Ekim 2018
  • 171 kez görüntülendi.
BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNDE

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Kayseri de gerçekleşen toplu açılış törenine katıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Kayseri de karşılayanlar arasında yer alan Belediye Başkanı Rifat Özkan Hulusi Akar Camiinin ibadete açılış programına da katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile de görüşen Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan hizmetlerin ülkemize ve Kayseri’ye hayırlı olması dileğinde de bulundu.
24 Ekim 2017’de Cumhurbaşkanı tarafından Belediye Başkanlığı görevine getirilen Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan bir yıl içerisinde şehre yaptığı hizmetlerle vatandaşın büyük takdirini topladı. Her zaman halkın içinde olan ve halkın taleplerine öncelik veren Belediye Başkanı Özkan çevre illerde de adından çokça söz ettiriyor.
Belediye Başkanı Özkan geçtiğimiz hafta sonu toplu açılış töreni için Kayseri’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamaya gitti. Açılış esnasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’la yakın temaslar kuran Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Kayseri Cumhuriyet Meydanı Toplu Açılış programının ardından yapımı tamamlanan Orgeneral Hulusi Akar Camii ibadete açılış programına katıldık” dedi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!