Belediye Ekipleri Arı Gibi Çalışıyor - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Belediye Ekipleri Arı Gibi Çalışıyor

  • 21 Ocak 2018
  • 220 kez görüntülendi.
Belediye Ekipleri Arı Gibi Çalışıyor

Niğde Belediyesi ekipleri yoğun kar yağışı sebebiyle Niğde merkezinde gündüz devam eden 24 saat görev başında olan ekipler çalışmalarına gece ve sabah saatlerinde de devam ettiler.

Ekipler trafik akışında ve yayaların herhangi bir aksilikle karşılaşmaması için hummalı bir şekilde çalışıyor. Kar yağışının aniden şehri etkisi altına almasıyla birlikte Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan kar ekipleriyle birlikte sabaha kadar çalışmaları takip etti. Niğde’yi etkisi altına alan soğuk hava ve kar yağışı Niğde Belediyesi ekiplerini harekete geçirdi. Hazır halde bekleyen Niğde Belediyesi ekipleri kar yağışıyla birlikte çalışmalarına başladı. Ana arterler başta olmak üzere mahallelerin yollarının kapanmaması için kar küreme çalışmalarını sürdüren ekipler, tuzlama çalışmalarını da titizlikte gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Rifat Özkan da ekiplerle birlikte sabaha kadar nöbet tuttu.

ÇalışMalar Devem Ediyor

Konu hakkında açıklamada bulunan Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, “Ekiplerimiz kar nöbetinde. Perşembe günü akşam başlayan yağışla beraber çalışmamız gün aydınlığı ile ana caddeler başta olmak üzere şehir genelinde devam ediyor. Vatandaşımızın rahatı ve Niğde’de hayatın olağan şekilde devam etmesi için tüm çalışmalarımızı titizlikle takip ediyoruz. Geceden başlayan çalışmalarımız sabahın erken saatinde ve gün boyu devam etti. Tüm ekiplerimize çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Sokak Hayvanları da Unutulmadı

Sokak hayvanları içinde çalışmaların devam ettiğine değinen Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan “Soğuk hava şartları nedeni ile Veteriner İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen çalışmalar kapsamında sokak hayvanları için belirlenen noktalarda yemek ve su ihtiyaçları karşılanmaya devam ediliyor” diye konuştu.  (Haber Kuddusi Arslan)


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!