Nigdemiz.com
buy Instagram followers

BELEDİYENİN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

  • 07 Mayıs 2019
  • 1.245 kez görüntülendi.
BELEDİYENİN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

Niğde Belediyesi, belediye önünde bulunan Ömer Halisdemir Meydanına kurulan çadır ve alanlarda Ramazan ayı içerisinde Niğde halkı için etkinlikler hazırladı. Etkinliklerin 13 Mayıs’a kadar olan bölümü belirlenirken, program içerikleri iftardan sonra saat 21.00’da başlayacak.

İLK ETKİNLİK BUGÜN

Bugünden itibaren saat 21.00’de başlayacak olan etkinliklerin ilkinin içeriğinde; Mini Club, Tuzsuz Deli Belir ile İbiş Gösterisi, Profesör Dr. Ahmet Şimşirgil’in “İslamda Tarih, Osmanlıda Ramazan” adlı söyleşileri Niğde halkı ile buluşacak.

08 MAYIS 2019 ÇARŞAMBA PROGRAMI

Etkinliklerin ikincisi olan programın içeriğinde ise; Animasyon gösterisi, Kavuklu ile Pişekar Oyunu gösterisi, çeşitli yarışmalar, Sait Hatipoğlu ile sohbet.

09 MAYIS 2019 PERŞEMBE PROGRAMI

Yine saat 21.00’da başlayacak olan program içeriğinde, Animasyon gösterisi, Hacivat ve Karagöz oyunu, yarışmalar, Prof. Dr. Mehmet çelik ile söyleşi yer alıyor.

10 MAYIS 2019 CUMA PROGRAMI

Mini Club, Hacivat ve Karagöz Oyunu, çeşitli yarışmalar, Erturğtul Aşık ile Tasavvuf Müziği.

11 MAYIS 2019 CUMARTESİ

Haftasonunun ilk tatil gününde ise program içeriği şöyle olacak: Animasyon gösterileri, Orta Oyunu, yarışma ve skeçler, Mehmet Kemiksizizn katılacağı, dinleti ve söyleşi programı.

12 MAYIS 2019 PAZAR
Haftasonunun ikinci tatil günün de ise programda şu etkinlikler yer alıyor: Mini Club, Kavuklu ve Pişekar gösterisi, Yarışma, Komedi ve dans Üçlüsü, Hüseyin Goncagül’ün katılacağı dinleti ve söyleşi.

13 MAYIS 2019 PAZARTESİ

Tatilin ardından haftanın ilk mesai günü programı ise şöyle: Hacivat İle Karagöz, çeşitli yarışmalar, Animasyon Gösterileri, Ender Erdoğan’ın katılacağı dinleri programı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!