“Beynin Çalışma Sırları” - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

“Beynin Çalışma Sırları”

  • 13 Aralık 2017
  • 398 kez görüntülendi.
“Beynin Çalışma Sırları”

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nde “Beynin Çalışma Sırları” konulu konferans düzenlendi.

Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezi Salon 1923’te düzenlenen etkinliğe; Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu,Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, Niğde Vali Yardımcısı Adnan Türkdamar, Niğde İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, Fakülte Dekanları, Yüksekokul Müdürleri, akademik ve idari personel yanı sıra öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

Konferansa konuşmacı olarak katılan Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Niyazi Acer, kısaca beyin anatomisi ve fizyolojisi, kadın ve erkek beyninin farklılıkları ile beyin anatomisiyle ilgili yapılan deneylere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Başarı ve beyin arasındaki ilişki, öğrenme süreçleri ile beynin kısımları hakkında bilgiler de veren Prof. Dr. Niyazi Acer’in video ve slaytlarla desteklediği program, izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

Program, soru-cevap kısmının ardından, Niğde Zübeyde Hanım Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Yrd. Doç. Dr. Mehmet Furkan Şener tarafından, Prof. Dr. Niyazi Acer’e teşekkür belgesi takdimi ile sona erdi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!