Nigdemiz.com

Bütçenin Yüzde 70’i Yatırıma Ayrıldı

  • 08 Ocak 2019
  • 306 kez görüntülendi.
Bütçenin Yüzde 70’i Yatırıma Ayrıldı

Niğde İl Genel Meclisi Başkan Bülent Küçüktuna’nın başkanlığında 2019 yılı Ocak ayı olağan toplantısı dördüncü birleşim gündemini görüşüp karara bağlamak amacıyla İl Özel İdaresi İl Genel Meclis binası toplantı salonunda toplandı.

İl Genel Meclisi gündeminde bulunan İl Özel İdaresi 2019 yılı yatırım ve çalışma programı görüşülerek karara bağlanırken 2019 yılının 100 milyonluk bütçesinin 70 milyonluk kısmı yatırıma kullanılacağı belirtilerek oy birliğiyle kabul edildi.

Yoklama ve açılışın ardından başlatılan toplantıda geçen birleşime ait tutanak özeti okunarak oylandı. İl Genel Meclisi Başkan Bülent Küçüktuna’nın başkanlığında 2019 yılı Ocak ayı olağan toplantısı dördüncü birleşim gündeminde bulunan 4 gündem maddesi görüşülerek karar bağlandı.

Gündemin bir diğer maddesi olan il özel idaresine ait Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Toprak ve Su Tahlilleri laboratuvarında yapılan analizlerin 2019 yılı ücret tarifesinin belirlenmesi Tarım ve Plan Bütçe komisyonuna sevk edilirken gündemin son maddesi de kabul edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!