CHP Niğde İçin Adaylık Sürecini Başlattı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

CHP Niğde İçin Adaylık Sürecini Başlattı

  • 04 Ekim 2018
  • 907 kez görüntülendi.
CHP Niğde İçin Adaylık Sürecini Başlattı

CHP, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel (Belediye Başkanlıkları) seçimlerinin startını vererek aday adaylıkları başvuru sürecinin de başladığını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde Merkez İlçe Başkanı Kamil Davarcı 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel seçimlerle ilgili Genel Merkezin Genelgesi hakkında açıklamada bulundu.

Kamil Davarcı açıklamasında şu bilgilere yer verdi: “31Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel yönetimler seçiminde aday adayı olmak isteyenler başvurularını 1 Ekim 2018 ila19Ekim2018 tarihleri arasında yapabileceklerde  Aday adayı olmak isteyen İl, İlçe ve belde başkanları ile yönetim kurulu üyelerinin de 1Ekim 2018 / 12Ekim2018 saat 17.00 arası görevlerinden istifa etmeleri gerekmektedir. Milletvekilleri, Belediye başkanları, Belediye Meclisi Üyeleri, İl Genel meclis üyeleri ve muhtarların adaylık için istifa etmeleri zorunlu değildir Aday adayı olacak veya ad gösterilecek kamu görevlileri bu şartlara tabi değillerdir Aday adayı olmak isteyenlerin partimize uğramaları gerekmektedir kamuoyuna duyurulur.”


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!