Çiftlik’in Yüksekokul Talebi Konuşuldu - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Çiftlik’in Yüksekokul Talebi Konuşuldu

  • 12 Ocak 2018
  • 540 kez görüntülendi.
Çiftlik’in Yüksekokul Talebi Konuşuldu

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar’ın bu defaki misafirleri Çiftlik İlçesinin protokol üyeleri ile Belediye Başkanları oldu. Ziyarette önde çıkan konu ise Çiftlik İlçesine Yapılmasını talep ettikleri Yüksekokul oldu.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, Çiftlik Kaymakamı Çağlar Partal, Çiftlik Belediye Başkanı Serkan Güzel, Azatlı Belediye Başkanı Şahin Polat, Bozköy Belediye Başkanı Yalçın Tekeli, Divarlı Belediye Başkanı Mustafa Balcan, Çiftlik Esnaf, Sanatkar ve Şoförler Odası Başkanı Mustafa Yıldırım, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Yıldırım ve Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Mustafa Tekil’i makamında kabul etti.

Ziyaretin Gündeminde Yüksekokul Vardı

Rektör Kar’ı tebrik ederek başarılar dileyen Çiftlik İlçe Protokolü, yeni görevinin kendisi ve ülkemiz için hayırlı olması temennisinde bulundu. Prof. Dr. Muhsin Kar ise, ziyaret ve güzel dileklerinden dolayı Çiftlik İlçe Protokol Üyelerine teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.  Ziyarette konuşan ve Çiftlik İlçesinin bir yüksek okul talebi olduğunu dile getiren Çiftlik İlçe Belediye Başkanı Serkan Güzel, bu konuda ısrarcı olduklarını söyledi ve ekledi: “Bu talebimizle Rektör’ümüz yakinen ilgilendi. Bizlerde hem Niğde halkından ve protokolünden, hemde çiftlik halkımız ve yöneticilerinden destek istiyoruz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!