Devlet, Teknik Eleman Alacak - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Devlet, Teknik Eleman Alacak

  • 09 Ekim 2018
  • 269 kez görüntülendi.
Devlet, Teknik Eleman Alacak

T.C. Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Halk Elinde Hayvan Islahı Ülkesel Projesi kapsamında Teknik Elamanı alınacağını duyurdu.

08/10/2018-19/10/2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan başvuruların ardından sınav tarihi ise Müracaatçılara telefonla bildirileceği belirtildi.

PROJE TEKNİK ELAMANINDA ARANACAK ŞARTLAR

1-T.C. Vatandaşı olması

2-Türkiye’de bulunan üniversiteler ile bunları denkliği kabul edilen yurtdışında kurulu üniversitelerin ziraat fakültesi hayvansal üretim/zootekni bölümü, veteriner fakülteleri, meslek  yüksekokullarının Hayvancılık bölümleri ile veteriner sağlığı teknikerliği mezunu, veteriner sağlık/ziraat teknisyeni (hayvancılık alanı)  mezunları olması, 3-Askerlikle ilişkisinin bulunmaması veya en az 12  (on iki) ay tecilli olması, 4-Arazi çalışmalarına yürütmeye engel halinin bulunmaması, 5-Yüz kızartıcı suçlardan hüküm giymemiş olması, 6- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması (Projede kullanabileceği bir araca sahip olması tercih sebebidir), 7-Projenin yürütüleceği İl veya İlçede ikamet etmesi tercih sebebidir.

BAŞVURUDA İSTENİLECEK BELGELER

1-Müracaat dilekçesi, 2-Diploma veya çıkış belgesinin tasdikli sureti, 3-Nüfüs cüzdanı fotokopisi, 4-Askerlikle ilgili durumu gösteren belge, 5-İkametgah belgesi, 6-Sürücü belgesi, 7-Özgeçmiş, varsa yüksek lisans doktora mezuniyet belgesinin tasdikli sureti, 8-Sabıka kaydı belgesi, 9-Saglık raporu.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!