Esnafa En Uygun Krediyi Niğde Veriyor - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Esnafa En Uygun Krediyi Niğde Veriyor

  • 07 Ağustos 2017
  • 503 kez görüntülendi.
Esnafa En Uygun Krediyi Niğde Veriyor

Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Fahri Eker, Türkiye standartlarında esnafa en iyi krediyi Niğde Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin verdiğini söyledi.

Gecen yıl 100 bin TL olan kredi limitini 150 bin TL’ye çıkardıklarını belirten Eker şu bilgileri verdi:” Türkiye standartlarında şuanda en iyi krediyi Niğde Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi aracılığı ile biz veriyoruz. Faiz oranlarımız yıllık yüzde 5 oranındadır. Bunun da bildiğiniz üzerine belirli bir kısmını devlet süspanse ediyor. Şuanda piyasada kullanılabilecek Esnaf ve Sanatkâra kullandırılan bu para iyi bir rakam iyide bir destektir. 150 bin TL kredi veriyoruz, bu parayı 6 aylık eşit taksitler halinde de esnafımız bize geri ödüyor.

Müracaat eden bütün esnaf ve sanatkârımıza şartları yerine getiren arkadaşlarımıza kredilerini en kısa sürede kullanabilirler. Bu parayı ticaret amaçlı kullanan arkadaşlarımızın zaten zarar etmesi söz konusu değildir. Dolayısıyla Niğde ekonomisi için, esnaf ve sanatkârımızın kendini geliştirebilmesi ve büyütebilmesi için iyi bir rakam ve şartları çok uygun. Kredi limitimizi 100 bin TL’den 150 bin TL’ye çıkardık. Bu krediyi geri ödemelerde hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi esnaf ve sanatkârımız borcunu namus bilir bu yüzden de hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz. Bu krediye ihtiyacı olan esnaf ve sanatkârımız başvurabilir ve bilgi içinde bizi ziyaret edebilir”.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!