Fotoğraflarla Tarım ve İnsan Sergisi - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Fotoğraflarla Tarım ve İnsan Sergisi

  • 20 Mart 2018
  • 273 kez görüntülendi.
Fotoğraflarla Tarım ve İnsan Sergisi

Niğde İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü 9. Tarım ve İnsan konulu fotoğraf sergisinin açılışını yaptı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığınca toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesi, tarımsal gelişmeler ile tarım, doğa, çevre ve insan ilişkilerini, estetik ve öznel bakış açılarıyla belgesel olarak arşivlerde yerini alması amacıyla 2009 yılından bu yana düzenlenen Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışmasının 9’uncusu 2017 yılında düzenlenmiş olup, bu yarışmada dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan fotoğraflar Niğde Ak Medrese’ de sergilenmeye başladı.

Niğde İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nin hazırladığı serginin açılışı Niğde Vali Yardımcısı Ekrem Aylanç tarafından yapıldı. Sergiye, Niğde İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Asım Baş, Ulukışla Kaymakamı Onur Şan, kurum müdürleri ile İl Müdürlüğü personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tarım ve İnsan konulu fotoğraf sergi 23 Mart 2018 tarihi bitimine kadar Akmedrese’ de saat 10.00’dan 17:00’e kadar fotoğraf severlerin ziyaretine açık olacak.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!