Gürer’den Şehit Serdal Güleş’in Ailesine Ziyaret - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Gürer’den Şehit Serdal Güleş’in Ailesine Ziyaret

  • 15 Nisan 2018
  • 567 kez görüntülendi.
Gürer’den Şehit Serdal Güleş’in Ailesine Ziyaret

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde dinamitlerin imhası sırasında şehit düşen J. Uzman Çavuş Serdal Güneş’in ailesini ziyaret ederek, başsağlığı diledi.

CHP İl Başkanı, Merkez İlçe Başkanı ile Şehidin ailesi ve yakınlarına başsağlığı ziyaretinde bulunan Gürer mevlide de katılarak şehitler için dua etti.

CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Şehit Serdal Güneş’in Niğde Merkez Suat Baykal Caddesi’ndeki ikamet eden ailesinin acısını paylaştı. Ömer Fethi Gürer, şehidin annesi Nadiye Güneş, eşi Sevilay Güneş ve aile efradına duyduğu acıyı ifade ederek terörün ülkemizde bir an önce sonlanmasını diledi. Ömer Fethi Gürer, “Aziz şehidimiz J. Uzman Çavuş Serdal Güneş’e ve vatan için gözlerini kırpmadan canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık  diliyorum. Onlar için ne yapsak ne söylesek azdır. Vatan için gözlerini kırpmadan canlarını feda ettiler. Ruhları şad olsun” dedi.

ŞEHİDE DUA…

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Şehit J.Uzman Çavuş Serdal Güneş’in Suat Baykal Caddesi’nde bulunan baba evinde okutulan Mevlid’i Şerif’e de katılarak, kahraman şehidimiz için dua etti.  Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde, geçtiğimiz hafta  kullanılmayan tünelde bulunan dinamitlerin imhası sırasında şehit düşen evli ve 1 çocuk babası 38 yaşındaki J.Uzman Çavuş Serdal Güneş, Niğde Şehitliği’nde gözyaşları arasında, dualarla toprağa verilmişti.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!