Niğde’de Hamsi Şenliği Düzenlenecek - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Niğde’de Hamsi Şenliği Düzenlenecek

  • 20 Aralık 2017
  • 510 kez görüntülendi.
Niğde’de Hamsi Şenliği Düzenlenecek

Niğde Karadenizliler Derneği’nin geleneksel hale getirdiği Hamsi Şenliği’nin bu yıl 86’ıncı kez Niğde Kent Ormanı’nda gerçekleştirecek.

Niğde Karadenizliler Derneğinin her yıl gerçekleştirdiği Hamsi Şenliği bu yılda görsel bir festivale ev sahipliği yapacak. Bu yıl Niğde Belediyesi sponsorluğunda düzenlenecek olan hamsi şenliği hakkında bilgi veren Niğde Karadenizliler Derneği Başkanı Lütfü Güler, Niğde Kent Ormanı’nda 24 Aralık Pazar günü Karadenizliler Derneği olarak Hamsi Şenliği düzenleyeceklerini belirterek, tüm Niğdelileri şenliğe davet etti. Niğde’de binlerce  Karadenizlinin yaşadığını ifade eden Güler: “Amacımız Karadeniz’in bir esintisini bir gün bile olsa Niğde’ye taşımak, Niğde’yi  kendi  memleketi, kendi şehri gibi gören Karadeniz insanının Niğde’ye katkısını ortaya koymaktır. Eğlenmek, çevremizle kaynaştığımızı göstermek, şen ve hoş bir gün geçirmektir” dedi.

Bu etkinliğin düzenlenmesinde  bize  desteklerini esirgemeyen Niğde Belediye Başkanı Rıfat  Özkan başta olmak üzere emeği geçenlere  çok teşekkür ediyorum. Bütün Niğdelileri etkinliğimize davet “etti


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!