Nigdemiz.com

Haydi Çocuklar Camiye Etkinlik Ödülleri Sahiplerini Buldu

  • 08 Şubat 2019
  • 182 kez görüntülendi.
Haydi Çocuklar Camiye Etkinlik Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye genelinde; Server Gençlik ve Spor Kulübünce 21 Ocak – 31 Ocak tarihlerinde düzenlenen, Haydi Çocuklar Camiye kampanyası Niğde ilimizde merkez Fatih Sultan Mehmet Camiinde organize edildi.

6 ila 13 yaş arasındaki çocukların katılabildiği etkinliğe, ilimizde 25 gencimiz müracaat ederek katıldı.  Ödülü yarışma olarak düzenlenen etkinliğe Türkiye genelinde 32 bin gencimiz katıldı. Sabah namazı dahil, 5 vakit namazını camii de kılan gençlerimize ödülleri 2 Şubat Cumartesi günü ikindi namazına müteakip Fatih Sultan Mehmet Camiinde yapılan törenle, Cevher Gençlik yönetim kurulu üyesi Ali Osman Doğan tarafından sahiplerine teslim edildi. Birincilere ve dereceye girenler bisiklet ile ödüllendirildi. Cevher Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından Niğde ilinde organize edilen etkinliğe gençlerin aileleri de yakın ilgi gösterdiler.  Fatih Sultan Mehmet Camii Müezzin Kayyumu Cumali Bolat sivas escort tarafından yürütülen etkinliğe, Niğde İl Müftülüğümüz tarafından da destek verildi.

Cevher Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü olarak Niğde ilimizde ilk defa yaptığımız, organizeyi önümüzdeki yıl tüm Niğde il ve ilçelerimizde uygulamayı hedefliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!