Hizmet-İş Sendikası’ndan HÜKAGED’e Ziyaret - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Hizmet-İş Sendikası’ndan HÜKAGED’e Ziyaret

  • 09 Kasım 2018
  • 106 kez görüntülendi.
Hizmet-İş Sendikası’ndan HÜKAGED’e Ziyaret

Hizmet-İş Sendikası Niğde İl Başkanlığı sendikal faaliyetlerin yanı sıra sendika olarak sosyal faaliyet konusunda da Niğde’de adından söz ettiren Hizmet-İş Sendikası Niğde İl Başkanı Gökhan Demircioğlu, Niğde Hüdavend Hatun Kadın ve Gençlik Derneğini yönetimi ve işyeri temsilcileriyle birlikte ziyaret etti.

Kısa adı HÜKAGED olan Niğde Hüdavend Hatun Kadın ve Gençlik Derneği Başkanı Fatma Büyükakkaş’ı ziyaret eden sendika heyeti çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu. Hizmet-İş Sendikası Niğde İl Başkanlığı bünyesinde oluşturulan Engelliler, Gençlik, Kadın ve Kültür Komitelerinin başkan ve başkan yardımcılarını Kadın ve Gençlik Derneği Başkanı Büyükakkaşa tanıştıran Sendika Başkanı Demircioğlu, vatan millet bayrak devlet ve tabii ki şehrimiz konusunda olumlu tüm sosyal faaliyetler içerisnde de yer almaları konusunda üzerlerine düşen görev olursa yer alacaklarını ifade etti.

Ziyaret dolayısıyla Hizmet-İş Sendikası Niğde İl Başkanlığına teşekkür eden Niğde Hüdavend Hatun Kadın ve Gençlik Derneği (HÜKAGED) Başkanı Fatma Büyükakkaş; “Sendikanızın faaliyetlerini basından ve sosyal medyadan takip ediyoruz. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz. Yapılacak çalışmalarda elbette diuolog halinde bulunmaktan mutluluk duyarız” dedi.

Sendika İl Başkanı Gökhan Demircioğlu; “Hizmet-İş Sendikası Niğde İl Başkanlığı olarak iş yeri temsilcilerimiz ve komite başkanlıklarımız ile Niğde Hüdavend Hatun Kadın ve Gençlik Derneği (HÜKAGED) Başkanı Fatma Büyükakkaş’ı ziyaret ettik. Sendikamız Kadın ve Gençlik komiteleri kapsamında yapacağımız çalışmalar konusunda kendisiyle istişarelerde bulunduk” şeklinde konuştu.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!