İkiz Şehitlerin Ailesi Niğde'ye Geldi - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

İkiz Şehitlerin Ailesi Niğde’ye Geldi

  • 23 Temmuz 2017
  • 393 kez görüntülendi.
İkiz Şehitlerin Ailesi Niğde’ye Geldi

15 Temmuz darbe girişiminde darbeci teröristler tarafından Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı’na düzenlenen hain saldırıda şehit edilen ikiz polis memurları Ahmet ve Mehmet Oruç’un babası Ali Oruç ve ailesi önceki gün 15 Temmuz Kahramanı Ömer Halisdemir’in mezarını ve Niğde Polis Meslek Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Niğde’nin Bor İlçesi’ne bağlı Çukurkuyu Kasabasına ziyarette bulunan İkiz şehitlerin babası Ali Oruç, kabir ziyareti sırasında, Nigdeli şehit Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir ve ağabeyi Doğan Halisdemir’e başsağlığı diledi. Daha sonra baba Ali Oruç, Niğde Polis Meslek Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek Özel Harekat öğrencileriyle bir araya geldi.

Niğde Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Sami Ekim, baba Oruç ile yakından ilgilenerek okuldaki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Niğde Polis Meslek Eğitim Merkezi alanında hazır bekleyen Polis Memurlarına seslenen baba “Ben sizlerle gurur duyuyorum. Hepinizi alnınızdan öpüyorum. Bu vatan için bu bayrak için canımızı her zaman feda etmeye varız. Bu bayrak ve vatan uğrunu iki evladım şehit oldu ben her birinizle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Allah hepinizin yardımcısı olsun” dedi.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!