İyi Parti’nin Adayları Tanıtım Programına Katıldı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

İyi Parti’nin Adayları Tanıtım Programına Katıldı

  • 31 Mayıs 2018
  • 498 kez görüntülendi.
İyi Parti’nin Adayları Tanıtım Programına Katıldı

İYİ Parti Niğde Milletvekili adayı Vedat Bayram, Bekir Yıldız ve Döndü Gökmen parti aday tanıtım ve seçim programı toplantısı için dün Ankara’daydılar.

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, programın düzenlendiği salonda uzun bir konuşma yaptı. Konuşmasında sağlıktan, ekonomiye, işsizlikten, tarıma, eğitimden üretime, Ohalden huzura bir çok konuya değinerek seçilmesi durumunda yapılacak olanları sıraladı.

İYİ Parti Niğde Milletvekili adayı Vedat Bayram, Bekir Yıldız ve Döndü Gökmen’in yanı sıra parti üyeleri ve temsilcilerinin de hazır bulunduğu toplantıda konuşan Meral Akşener şu sözlere yer verdi: “Her gün ama her gün kriz çıkaran sorunlu devlet yerini, sorumlu devlete bırakmalıdır. Herkesi birleştiren bir yönetim anlayışı ile Türkiye yönetilsin istiyoruz. Ülkemizin potansiyelini açığa çıkarmanın bir yolu var diyoruz. Sahip olduğumuz değerlere güvenerek açığı kapatmaktır diyoruz. Bu yeni çağda, yeni teknolojilerle uyum sağlayan devletler ayakta kalacaktır. Yeni dünya da en önemli hassasiyet, ülkelerin bekalarını önceliğine almaktır. İnsanın ne istediğini, ne hissettiğini hayata geçirebilmek önemlidir. Türkiye geleceğin en büyük gücü olmalıdır. Sizlere söz veriyorum, öyle de olacaktır. 21. yüzyılın başlangıç safhası olan içinde bulunduğumuz zamanda hırslarla ülkeyi tehlikeye atan değil, akılcı politikalarla yol alınmalıdır. Egemenliği yeniden millete verecek olan parlamenter sisteme dönüş hedefimizi gerçekleştireceğiz. Cumhuriyet ve demokrasinin tüm uygulamaları T.C Nüfus cüzdanı taşıyan herkese eşit uygulanacaktır. Taşıdığımız kimlik belgelerinin dışında ağa da, paşa da, reis de yoktur. Bizleri yapay şeklinde ayrıştıran her şeyi kötü buluruz. Milletimiz yeni dünyaya hazırlanmak yerine, yönetim boşluğunun sorunları ile boğuşmaktadır. Adalet temelden sarsıldı. Ülkesini adil şekilde yönetemeyenler sadece barbarlık çağından kalmış kimselerdir. Toplumumuz bütünleşme fikrinden koparılmış. Can ve mal güvenliği gibi her insan için elzem olan değerler koparılmıştır.”dedi.

Konuşmanın ardından Niğde Milletvekili Adaylarını sahneye çağıran İYİ parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, adayları tek tek tebrik etti ve başarılar diledi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!