İyileşmesi İçin 25 Bin Tl'ye İhtiyacı Var - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

İyileşmesi İçin 25 Bin Tl’ye İhtiyacı Var

  • 02 Ağustos 2018
  • 274 kez görüntülendi.
İyileşmesi İçin 25 Bin Tl’ye İhtiyacı Var

Niğde’de güvenlik görevlisi olarak çalışan Cem Bayram isimli vatandaş şekerinin desteklenmemesi nedeniyle ameliyat olması için 25 bin TL’ye ihtiyaç var.

Niğde’de yaşayan terminalde güvenlik görevlisi olarak çalışan, bir çocuk babası Cem Bayram, şeker hastalığı ile savaşıyor.800- 900 seviyelerini bulan şekeri bir türlü düşürülemiyor düştüğü zaman da hemen geri yükseliyor. Şekerinin aşırı yükselmesinden dolayı kriz geçiren Bayram kendisine bişey olursa eşinin ve çocuklarının yalnız kalacağından endişeleniyor. Hastalığı hakkında açıklama yapan güvenlik görevlisi Cem Bayram; Şeker hastasıyım, şekerim genelde 800 – 900’e çıktığından dolayı hastaneye kaldırıyorlar kriz geçiriyorum. Çocuğa ben bakıyorum, kriz geçirdiğimde yanımda kimse olmasa çocuğuma bakacak kimse yok.Ben yokken ağlaya ağlaya çocuğuma bir şey olmasından korkuyorum, diğer şeker hastalarına müdahale edildiğinde düşük seviyelere getiriyorlar sonra dengede devam ediyor fakat benimki hastaneye yattıktan sonra 200 e 250 e indirildiğinde aradan bir ay geçmeden tekrar aynı seviyelere çıkıyor. 800 e çıktığın dada kalp damar rahatsızlıklarından korkuyorum, damarlarım tıkanır diye, felç geçiririm diye korkuyorum” dedi.

Bayram; ‘Bana bir şey olursa çocukları yalnız bırakmaktan, yüzüstü bırakmaktan korkuyorum bir an önce birilerinin bana yardımcı olmasını istiyorum diyabetin ameliyatını buldular ama biraz maliyetli bu ameliyatı olmak istiyorum yetkilerden yardımseverlerden yardım bekliyorum” dedi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!