Jandarma’dan Geniş Kapsamlı Ugulama - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Jandarma’dan Geniş Kapsamlı Ugulama

  • 03 Ekim 2018
  • 155 kez görüntülendi.
Jandarma’dan Geniş Kapsamlı Ugulama

Niğde İl Jandarma Komutanlığı ekipleri geçtiğimiz gece Bor İlçesi Kemerhisar Kasabasında bulunan 3 adet içkili eğlence yerlerinde denetim ve kontroller yaptı.

Niğde İl Jandarma Komutanlığı yetkilileri konu ile ilgili olarak yaptıkları açıklamada şu konuları kamuoyu ile paylaştılar:

YOKLAMA KAÇAĞI 2 KİŞİ

Niğde Jandarma Ekiplerinde yapılan denetim ve kontroller sonucu; 164 şahsa ait kimlik sorgusu yapılmış ve 2 yoklama kaçağı olarak aranan şahıs yakalandı.

SİGARA VE GERGİ CEZASI

İki ayrı  iş yerine sigara içilmesinden dolayı 3 bin 600 TLidari para cezası, (1) iş yerine 240 TL. vergi cezası işlemi uygulandı.

TABANCA VE MERMİLER

E.S. isimli şahsa ait 1 adet 9 mm tabanca ile 7 adet dolu fişek ele geçirilerek 6136 sayılı kanuna muhalefet suçundan işlem yapıldı.

UYUŞTURUCU HAP

H.E. isimli şahsa ait çantada yapılan aramada 1 adet uyuşturucu hap ele geçirilmiş ve “Kullanmak Amacıyla Uyuşturucu Madde Bulundurmak Kabül Etmek” suçundan işlem yapıldı.

AZAERBAYCANLI ŞAHIS VE EVRAKTA SAHTECİLİK

Azerbaycan Uyruklu G.Ç. isimli şahıs hakkında Pasaportunda sahte giriş mührü bulunması nedeniyle “Resmi Belgede Sahtecilik” suçu nedeniyle adli işlemler başlatıldı.

İZİNSİZ VE VİZESİZ RUS, GÜRCÜ VE AZAERBAYCANLI

Ayrıca İzinsiz Çalışan ve vize ihlali bulunan 1 Rus Uyruklu, 3 Gürcistan Uyruklu ve 5 Azerbaycan uyruklu şahıslar hakkında idari işlemlere başlanılmış 3 Azerbaycan uyruklu şahsın sınır dışı edilmesi ile ilgili işlemler İl Göç İdaresi tarafından yürütülüyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!