Kavaklıoğlu, Sağlık Yatırımlarını Değerlendirdi - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Kavaklıoğlu, Sağlık Yatırımlarını Değerlendirdi

  • 20 Mart 2018
  • 315 kez görüntülendi.
Kavaklıoğlu, Sağlık Yatırımlarını Değerlendirdi

AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimini ziyaret ederek çalışmalar ve hakkında bilgi aldı ve yeni sağlık yatırımlarını değerlendirdi.

Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesine geçtiğimiz günlerde Başhekim olarak göreve başlayan Yrd. Doç. Dr. Bilal Günaydın’ı ziyaret eden TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanı, Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı, Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, hastanemizde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

SAĞLIK İÇİN NE GEREKİYORSA…

Vatandaşların sağlık hizmetlerinden daha iyi yararlanabilmesi için yapılması gereken çalışmaları değerlendirdiklerini belirten Kavaklıoğlu “ Hastalarımızın bekleme sürelerinin kısaltmasına yönelik çalışma yapılmasına karar verdik. Hastanemizin ihtiyaç duymakta olduğu cihazların teminine yönelik Sağlık Bakanlığından talep ederek takipçisi olacağız. Yapmış olduğumuz girişimler sonucu 2017 yılı ek yatırım kapsamına alınan 400 yataklı ek hastane binası ve 35 ünitelik Ağız Diş Sağlığı Merkezi için yapılan çalışmaları değerlendirdik” dedi.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!