Kaymakama Hoş geldin Ziyareti - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Kaymakama Hoş geldin Ziyareti

  • 31 Ocak 2017
  • 725 kez görüntülendi.
Kaymakama Hoş geldin Ziyareti

Çamardılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimi göreve yeni başlayan Çamardı Kaymakamı Batuhan Bingöl’ü ziyaret etti.

2 Ocak 2017 tarihinde Çamardı Kaymakamlığına atanan Batuhan Bingöl’ü ziyaret eden Çamardılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kubilay  Ulupınar‎  ve yönetim kurulu üyeleri kaymakama “Hoş geldiniz” dedi.

Kaymakam Batuhan Bingöl, 1989 yılında Adana’da doğduğunu 2011 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümünden mezun olduğunu 2013-2015 yılları arasında Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğünde Maliye Uzmanı olarak görev yaptığını belirtti. 2015 yılında Mülki İdare Amirliği mesleğine Gaziantep Kaymakam Adayı olarak başladığını ifade eden Kaymakam Bingöl, Kırklareli – Vize, Tokat – Artova ve Tokat – Turhal Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulunduğunu da ifade etti.

Ziyaret ile ilgili olarak bir açıklama yapan Çamardılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı  Kubilay Ulupınar,  “Kaymakamımız Sayın Batuhan Bingöl Bey’i makamında ziyaret ettik. Çamardı’mıza yeni atanmasından dolayı kendilerini tebrik ettik ve başarı dileğinde bulunduk. Hoş bir sohbet oldu. Yönetim kurulumuz adına misafirperverliğinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.” Dedi. (Haber:Kuddusi ARSLAN)


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!