Kız – Erkek Futbol Müsabakaları Tamamlandı - Nigdemiz.com - Nigdemiz.com

Kız – Erkek Futbol Müsabakaları Tamamlandı

  • 10 Mart 2017
  • 549 kez görüntülendi.
Kız – Erkek Futbol Müsabakaları Tamamlandı

2016-2017 Sezonu Futbol Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Futbol Müsabakaları sonuçlandı. Erkekler kategorisinde 11 takım müsabakalar için katılımda bulunurken, müsabakalar toplamda 7 gün sürdü. toplamda 21 maç oynanırken, 176 sporcu ile 11 antrenör iştirak etti. Düzenlenen yarışmalar sonucunda takımlara 4 kupa ve 64 madalya verilmiştir.

Müsabakalar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 5 Şubat Sentetik Sahasında oynanırken. Yıldız Erkekler kategorisinde tertiplenen müsabakalar sonucunda 1. Kanuni Sultan Süleyman O.O 2. Atatürk O.O 3. Mehmet Güleç O.O ve 4. Ovacık Şehit Bayram Aksoy O.O oldu.

Yıldız Kızlar Kategorisinde ise toplamda 5 okul takımı müsabakalara 80 sporcu ve 5 antrenör ile katıldı. Yapılan müsabakalarda 10 hakem görev alırken 10 müsabaka tertiplendi.  Müsabakalar sonucunda 4 kupa ve 64 madalya sporculara takdim edilirken sıralamada ise şöyle 1. Kanunu Sultan Süleyman O.O, 2. Ovacık Şehit Bayram Aksoy O.O, 3. Atatürk O.O, 4. Bor Mehmet Güleç O.O oldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan Müsabakalara katılan ve dereceye giren tüm takımları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. (Haber : Derya Demircan)


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Korunuyor!